Spawanie stalowych odbojnic przemysłowych w spawali Light Frame - Łódź

‹ wróć

Skuteczne zabezpieczenie stref przestrzeni przemysłowej, w których przebywają ludzie zależne jest od właściwego wykorzystania odpowiednich produktów ochronnych. Zaczynając od elementów ochrony bezpośredniej, którymi są m.in. odbojnice, bariery i osłony. Odbojnice najczęściej stosuje się w miejscach, gdzie chcemy zapewnić bezpieczeństwo zarówno mieniu, jak i pracownikom, którzy poruszają się po obiekcie.

Spawanie stali dla zabezpieczeń to specjalność Spawali Light Frame - Łódź

W ofercie spawalni Light Frame znaleźć można szereg profesjonalnych stalowych odbojnic, które zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Produkty Light Frame wyróżniają się bardzo dobrą funkcjonalnością i najwyższą jakością wykonania, co powoduje że są wykorzystywane do konstruowania różnego rodzaju zabezpieczeń.

Wytrzymałe odbojnice stalowe produkowane w spawali Light Frame w Łodzi

Wszystkie z oferowanych produktów zostały zaprojektowane w taki sposób, by skutecznie absorbować energię uderzeniową i tym samym chronić przed uszkodzeniami spowodowanymi np. przez wózki widłowe czy inne pojazdy. Duże znaczenie jeśli chodzi o zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa ma także specjalna kolorystyka. To właśnie dzięki niej stalowe odbojnice są dobrze widoczne z każdego miejsca obiektu.

Spawane w Łodzi odbojnice przemysłowe – zróżnicowany asortyment

W naszej ofercie znajdują się stalowe odbojnice przemysłowe mające różne zastosowanie. Wyróżniamy m.in. odbojnice podłogowe, wózkowe czy słupowe. Produkty z powodzeniem stosować można na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektów, wszystko zależy od rodzaju powierzchni. Odbojnice dostępne są w różnych rozmiarach. Niektóre odbojnice zostały wyposażone w specjalne mechanizmy amortyzujące, dzięki którym w razie kolizji pojazd nie ulega uszkodzeniu. Ze względu na duże zróżnicowanie oferty każdy Klient ma możliwość wyboru produktu zgodnie z indywidualnymi potrzebami. W Light Frame staramy się uzupełniać asortyment o coraz to nowsze produkty skonstruowane przy pomocy najnowocześniejszych rozwiązań technicznych. 

Systemy wygrodzeń bezpieczeństwa spawane ze stali czarnej w Light Frame Łódź

Systemy wygrodzeń bezpieczeństwa umożliwiają fizyczne oddzielenie operatorów i osób postronnych od strefy niebezpiecznej, która znajduje się w okolicy maszyn przemysłowych. Jest to pewne, stabilne i łatwe w instalacji rozwiązanie, które jednocześnie uniemożliwia przypadkowe przedostanie się pracowników do strefy zagrożenia. Tego typu rozwiązanie służy także zabezpieczeniu hali produkcyjnej przed elementami, które mogą zostać wyrzucone przez pracujące urządzenie. Specyfikacja spawanych systemów wygrodzeń w spawali Light Frame Łódź (dopasowanie ich pod względem wysokości, odległości od urządzenia, wytrzymałości itp.) wyznaczana jest indywidualnie i powinna zostać dopasowana do konkretnej maszyny i jej przeznaczenia.