Specjalistyczny stół montażowy zespawany według specyfikacji klienta

‹ wróć

Usługa spawalnicza stolika montażowego na indywidualne zamówienie

Nie ma sukcesu bez porządnych fundamentów. I chociaż mówi się, że kiepskiej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy to każdy z nas dobrze wie, jak istotne jest posiadanie dobrze dobranych narzędzi. Po pierwsze komfort użytkowania poprawia jakość pracy.  A po drugie indywidualne podejście do projektu pozwala nam maksymalnie dostosować narzędzie do TWOICH wymagań, a stół montażowy to kluczowy element niejednej linii montażowej. W tym wpisie blogowym znajdziesz więcej informacji o stole montażowym marki LIGHT FRAME.

Bez wątpienia to precyzyjnie wykonane stanowisko, przy którego projektowaniu postawiliśmy na jak największą możliwość personalizacji, zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.

Spawalnia LIGHT FRAME wyróżnia się indywidualnym podejście do klienta – każdy projekt traktujemy jak oddzielne wyzwanie. Co da Ci profesjonalny stół montażowy wykonany na zamówienie? Takie stanowisko pracy wykonane przez spawalnię LIGHT FRAME znacząco poprawia komfort pracy oraz jakość produkowanych elementów. A co za tym idzie – zmniejsza się czas potrzebny na wykonanie danego zadania. Możesz zwiększyć zysk, dzięki zwiększeniu efektywności Twojej linii montażowej!

Skontaktuj się z nami!

Stół montażowy Light Frame
Stół montażowy Light Frame
Stół montażowy Light Frame

Indywidualne podejście spawalni do klienta

Pewnie nie raz słyszałeś hasła – najważniejszy jest klient! Zazwyczaj na obietnicach się to kończy. W LIGHT FRAME cenimy sobie tworzenie projektów w duchu aktywnej współpracy z klientem. My wiemy jakie pytania zadawać, ale to TY masz wizję. Razem tworzymy koncepcję, która potem znajduje swoje odzwierciedlenie w projekcie. Łącząc siłę naszych doświadczeń, możliwości techniczne oraz Twoje preferencje dopasujemy rozwiązanie do Twoich potrzeb. W końcu – mowa tu o projekcie indywidualnym.

SPAWALNIA LIGHT FRAME zajmuje się m.in. spawaniem czarnej stali, spawaniem elementów stalowych i profesjonalną obróbkę metali. Wysoką jakość naszych projektów zapewnia team projektantów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wspólnie z Tobą nasi fachowcy opracują i zoptymalizują każdą koncepcję, tak aby końcowy rezultat był w pełni zadowalający.

Spawalnia Light Frame - zdjęcie
Spawalnia Light Frame - zdjęcie

Profesjonalne doradztwo spawalni

Skoro jesteśmy już przy projektowaniu… musimy się pochwalić pracą naszego działu inżynieryjno-wdrożeniowego. Decydując się na współpracę z nami możesz liczyć na wykonanie profesjonalnych projektów w technologii 2D i 3D + oczywiście wydruki. Niektóre rzeczy łatwiej omówić, gdy zobaczy się je w rzeczywistości – nawet tej wirtualnej. Po Twojej akceptacji przekażemy Ci niezbędną dokumentację techniczną, oznakowanie CE, instrukcję obsługi oraz deklarację zgodności WE. W zależności od zastosowania stołu montażowego, nasi konstruktorzy indywidualnie określą jego przydatne funkcje, nośność stołu, ustalą wysokość blatu i powierzchnię roboczą. Wszystko to w celu zmaksymalizowania efektywności Twojej linii montażowej.


Skontaktuj się z nami!

Montaż i spawanie

Czas na spawanie. Nasi specjaliści działając w oparciu o opracowany projekt spawają poszczególne elementy metodą MIG/MAG. Dzięki temu stół spełnia najwyższe standardy jakości i posłuży Ci przez długie lata.  Prace spawalnicze prowadzimy na własnych materiałach. Sami poddajemy je szlifowaniu, ocynkowaniu i malowaniu proszkowemu. Wierzymy, że tylko wtedy możemy z czystym sumieniem oddać Ci produkt najwyższej jakości. Gotowy, zespawany stół montażowy przechodzi rygorystyczną kontrolę jakości. Dzięki temu wiemy, że posłużyć Ci przez wiele lat. 

Transport zespawanego stołu

Ostatni etap usługi to transport. Przetestowany produkt zostaje dostarczony oferowanym przez spawalnię LIGHT FRAME transportem do klienta. Tak jak dom czy mieszkanie kupujemy gotowe pod klucz, tak nasze stoły montażowe są gotowe do użytku od razu po dostarczeniu. Włączasz i inwestycja sama zaczyna się zwracać.

Korzyści ze stosowania stołu:

O korzyściach użytkowania stołu montażowego wykonanego na Twoje zamówienie można by mówić wiele. Skupmy się jednak na najważniejszych zaletach, czyli:

  • funkcjonalność - dostajesz takie moduły o jakie poprosisz;
  • wysoka ergonomia pracy - indywidualny projekt gwarantuje maksymalne dostosowanie narzędzi do Twoich potrzeb;
  • dobra organizacja pracy - sprzęt jest opracowany z myślą o specyfice pracy w Twoim zakładzie;
  • realizacja skomplikowanych zadań - doświadczenie naszych konstruktorów sprawia, że niezwykle skomplikowane rozwiązania tworzą w zaskakująco krótkim czasie;
  • skrócony czas pracy - rozwiązanie systemowo dostosowane do Twoich potrzeb pozwala Ci zaoszczędzić cenny czas. Minuty zamieniają się w godziny, godziny w dni, a dni w złotówki;
  • poprawa bezpieczeństwa - pracujemy i projektujemy w oparciu o najbardziej wyśrubowane normy. Dzięki temu produkt, który od nas otrzymasz minimalizuje ryzyko wypadków w trakcie pracy.


Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem projektu stołu montażowego na zamówienie, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Napisz do nas wiadomość. Odezwiemy się niezwłocznie.